Toen de Amerikaanse zanger Jeff Buckley in 1997 op dertigjarige leeftijd verdronk bij het zwemmen, had hij slechts één album op zijn naam staan: Grace. Zijn moeder, May Guibert, beheert sindsdien de nalatenschap. Amy Berg kreeg toegang tot het beeldarchief en sprak met bandleden en andere bekenden van Buckley, bij velen vooral bekend door zijn versie van Leonard Cohen’s Hallelujah.

Qua legendevorming en aanhoudende populariteit steekt Jeff zijn ook jong overleden vader Tim Buckley naar de kroon, maar deze mooie documentaire laat ons vooral kennismaken met een mens die worstelde met zichzelf.

Wanneer?

  • Woensdag 11 maart 20:00 uur

Prijzen

  • Prijs: €9,00
    leden Cinema Paradiso
  • Prijs: €12,00
    niet-leden Cinema Paradiso

Meer zoals dit

in Roosendaal
Benieuwd naar meer? Ontdek vergelijkbare activiteiten, bezienswaardigheden en
verborgen parels in Roosendaal en laat je inspireren voor je volgende bezoek.
Hamnet
Film

Hamnet

Combineer

je bezoek
Geniet van een smaakvolle avond in Roosendaal! Ontdek sfeervolle restaurants, wereldse keukens en lokale specialiteiten voor een onvergetelijke dinerervaring.