De Natte Dromen Revue
Kleine zaal
Via een reeks krankzinnige sketches, absurde typetjes, zwoele dansmoves en tenenkrommende rap zetten Anne van Gorp en Bas van der Rhee een punt achter al die eindeloze jaren aan seksueel ongemak en bevrijden zowel zichzelf als het publiek van verdomd achterhaalde opvattingen en idealen.
Van het bevlogen Ministerie van Seksuele Zaken tot vrij-lessen bij een ongezouten vrij-instructeur en Roodkapjes eerste keer: Anne & Bas zoeken de grenzen voortdurend op en schakelen in een moordend tempo tussen verschillende personages, accenten en emoties.
Laat het bloed lekker naar je oren stromen, de tranen langs je gloeiende wangen lopen en schrik achteraf niet van een vochtige vlek in je onderbroek. De Natte Dromen Revue gooit je van algehele opwinding (uiteraard mét consent, geen zorgen) tot ontroering en laat je verlangen naar alles wat je nog niet wist.
Dit keer is het hoogtepunt pas het begin!
Wanneer?
-
Donderdag 25 februari '27 20:15 uur
Prijzen
-
Prijs: €22,50Normaal tarief